A legfiatalabb generáció tagjainak az identifikációjában már nem a nemzeti hovatartozás az első – mondja Küllői Péter befektető, filantróp, akit annak apropóján kérdeztünk, hogy több mint két évtized után távozik a Bátor Tábor Alapítvány éléről. Beszélgetésünkben szó esett még szóviccekről, kereszténységről, NER-ről, brandekről és a hibázás kultúrájáról is.
Felháborodott Ausztria, hogy a magyar kormány embercsempészeket engedett szabadon. A magyar intézkedés épp Orbán Viktor osztrák szövetségeseit hozta kínos helyzetbe.
nfluenszerek egy csoportja ledobta magáról a reklámposztok láncait, és egy olyan mozgalomhoz csatlakoztak, aminek célja a tömegfogyasztás és a felelőtlen költekezés elleni tiltakozás, valamint a fenntarthatóság és a tudatos vásárlás fontosságának hangsúlyozása.
Selma Blair 2018-ban tudta meg, hogy rejtélyes tüneteit a szklerózis multiplex okozza. A betegség ezer arca közül neki egy meglehetősen fájdalmas változat jutott, az ezzel való küzdelembe megrendítően intim, csodálatos dokumentumfilm enged betekintést.
Távolról sem igaz, hogy híján lennénk a tehetséges női eladóművészeknek, ám mintha mégsem tudnának igazán labdába rúgni ezen a terepen. Ennek okait és lehetséges megoldásait boncolgattuk a szakma szereplőivel és szakértőivel.
Megdöbbentő lenne, ha nem Sandra Hüller vinné haza a legjobb női alakítás díját idén Cannes-ból. A színésznő náci feleségként és intellektuális írónőként is óriásit alakít a fesztiválon bemutatott két versenyfilmben.
Zichy Antónia, a „legbőszebb” honleány külön intézmény, sztár, divatikon volt a reformkori Magyarországon. Komoly szerepe lehetett abban, hogy férje, Batthyány Lajos a politika és a nemzeti ügy felé fordult, és még a hűtlenségét is megbocsátotta.
Török László több alkalommal, például Kecskeméten vagy legutóbb Kisvárdán adta a nevét és a pro licenszét az edzői stábba, de azt mondja, ennél sokkal többet tett be a közösbe az összes állomáshelyén. Interjú.